Boczarowe opowiastki są miejscem, gdzie zamieszkuje i tworzy Potwór literacki.


Kochani, jeśli już jesteście w moim miejscu, to na pewno zastanawiacie się, czego możecie się spodziewać po Boczarowych Opowiastkach. Jestem pewien, że zżera Was ciekawość, o czym będę tutaj pisał, o czym opowiadał. Nie chcę za długo nikogo trzymać w pewności, także posłuchajcie.
Jestem wielkim pożeraczem książek i filmowów, tym samym nie może zabraknąć na moim blogu opowieści, o książkach i filmach .

Znajdziecie tutaj, po pierwsze, recenzje książek, które uda mi się pochłonąć; chcę także pisać artykuły około książkowe, na koniec każdego miesiąca zrobię podsumowanie czytelnicze. Raz na jakiś czas pojawią się różnego rodzaju Tagi książkowe. Mam nadzieję, że wiele osób zachęca do czytania książek! 
Nie mogę też zapomnieć o filmach, które pełnią w moim życiu wielką rolę, bo przecież jestem Wielkim pochłaniaczem filmów. Znajdziecie u mnie: recenzje filmów pisane w sposób odbiegający od klasycznych recenzji. Tworzyć je będę w sposób subiektywny, chcąc wam przekazać wizję kina wg Boczara. Wiem, że to brzmi jak na razie bardzo tajemniczo, z czasem jednak się przekonacie w czym ta wizja się objawia... Oprócz opowieści o konkretnych filmach znajdą się także u mnie artykuły luźno powiązane z kinem. Niedługo może się spodziewać tekstów o największych boczarowych relacji z Oscarów, Złotych Globów czy Nagród Baft.

 Nie można zapomnieć, że niezwykłą rzeczą, bez której, według mnie, świat nie mógłby by istnieć jest muzyka. Jest Ona dla mnie jak powietrze, dlatego chcę i muszę o Niej  pisać. Opowiem o moich ulubionych kawałkach, wykonawcach z czasem postaram się pisać recenzji płyt. Jest też szansa, że za jakiś czas pojawią się wywiady z twórcami. Co z tego wyjdzie czas pokażę, ale jest duża szansa.

Na Boczarowych Opowiastkiach znajdziecie także, wiele artykułów komentujących, analizujących naszą rzeczywistość. Lubię komentować wszystko co mnie otacza, robię to w sposób subiektywny, zabawny, szyderczy a czasem poważny. Oczywiście wszystko zależy od danego tematu.
O wszystkim przekonacie się już za moment, już za chwilę !!

Zapraszam serdecznie do świata Boczarowych Opowiastek!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga